הקווים 361, 363, 364 שעוברים בציר צפת-כרמיאל: יופעלו במסלול עוקף דרך צומת אליפלט.
הקווים 43, 367 שעוברים בציר צפת-נהריה: יופעלו במסלול עוקף דרך צומת דלתון, צומת ריחניה, צומת חירם.
הקווים 5 אור הגנוז, 64 ג'יש: מופסקים בימים א'-ג'.
הקווים 147 בר יוחאי, 148 בר יוחאי: מופסקים בימים א'-ג' וחלק מהלו"ז שלהם יועבר לקו 149.
יופעלו שני קווים חדשים 98,99 בימים א'-ג':
קו 98: תחנה מרכזית צפת דרך צומת מירון, כפר שמאי, אמירים, צומת שפר, צומת פרוד, עין אלאסד, צומת חנניה ובחזרה.
מתחנה מרכזית צפת: תדירות הקו - אחת לשעה משעה 05:00 עד 21:00.
מצומת חנניה: תדירות הקו - אחת לשעה משעה 06:00 עד 22:00.
קו 99: תחנה מרכזית צפת, צומת עין זיתים דרך צומת דלתון, ג'יש, צומת ספסופה, בר יוחאי, אור הגנוז, צומת חירם ובחזרה.
מתחנה מרכזית צפת: תדירות הקו - אחת לשעה משעה 05:00 עד 21:00.
מצומת חירם: תדירות הקו - אחת לשעה משעה 06:00 עד 22:00.