X
יומן ראשי
חדשות תחקירים
כתבות דעות
סיפורים חמים סקופים
מושגים ספרים
ערוצים
אקטואליה כלכלה ועסקים
משפט סדום ועמורה
משמר המשפט תיירות
בריאות פנאי
תקשורת עיתונות וברנז'ה
רכב / תחבורה לכל הערוצים
כללי
ספריה מקוונת מיוחדים ברשת
מגזינים וכתבי עת וידאו News1
פורמים משובים
שערים יציגים לוח אירועים
מינויים חדשים מוצרים חדשים
פנדורה / אנשים ואירועים
אתרים ברשת (עדכונים)
בלוגרים
בעלי טורים בלוגרים נוספים
רשימת כותבים הנקראים ביותר
מועדון + / תגיות
אישים פירמות
מוסדות מפלגות
מיוחדים
אירועי תקשורת אירועים ביטוחניים
אירועים בינלאומיים אירועים כלכליים
אירועים מדיניים אירועים משפטיים
אירועים פוליטיים אירועים פליליים
אסונות / פגעי טבע בחירות / מפלגות
יומנים אישיים כינוסים / ועדות
מבקר המדינה כל הפרשות
הרשמה למועדון VIP מנויים
הרשמה לניוזליטר
יצירת קשר עם News1
מערכת - New@News1.co.il
מנויים - Vip@News1.co.il
הנהלה - Yoav@News1.co.il
פרסום - Vip@News1.co.il
כל הזכויות שמורות
מו"ל ועורך ראשי: יואב יצחק
עיתונות זהב בע"מ
X
יומן ראשי  /  מקורות

לפי חוק הרבנות הראשית לישראל, התש"ם-1980 בתוקף סמכותי לפי סעיף 13 לחוק הרבנות הראשית, התש"ם-1980, מפרסמת בזה ועדת הבחירות לרבנים לישראל הראשיים את רשימת חברי האסיפה הבוחרת את הרבנים הראשיים לישראל:
הרבנים באסיפה הבוחרת
שלושים רבני עיר מן הערים הגדולות
ישראל מאיר לאו - תל אביב
שלמה שלוש - חיפה
יהודה ד' וולפא - ראשון לציון
יוסף שיינין - אשדוד
חיים פינטו - אשדוד
מיכה הלוי - פתח תקוה
בנימין אטיאס - פתח תקוה
דוד שלוש - נתניה
אברהם יוסף - חולון
יוחנן גור אריה - חולון
יהודה דרעי - באר שבע
עמרם שלמה קורח - בני ברק
יעקב אריאל - רמת גן
שמחה הכהן קוק - רחובות
יוסף בלוי - אשקלון
יצחק יעקובוביץ - הרצליה
שמעון ביטון - בית שמש
אברהם שלוש - כפר סבא
שמעון ביטון - חדרה
דוד ורנר - חדרה
דוד לאו - מודיעין-מכבים-רעות
יצחק פרץ - רעננה
פנחס אדרי - גבעתיים
ישעיהו מייטליס -נהריה
יחיאל אבוחצירא - רמלה
אליהו מימון - קריית אתא
שלמה חיים דיסקין - קריית אתא
משה הדאיה - אילת
יוסף הכט - אילת
חיים חדד - לוד
ארבעה עשר רבני עיר מן המועצות המקומיות הגדולות
דוד ש' צדקה - פרדס חנה
ציון צובירי - גדרה
מרדכי אברמובסקי - זכרון יעקב
משומר צובירי - גן יבנה
דוד סתיו - שוהם
עוזי שויצה - כפר יונה
מרדכי טוביאס - קדימה צורן
עמרם בית אל - קריית טבעון
יחיאל ברזילי - גני תקוה
אברהם יעקובזון - באר יעקב
דוד חלמיש - בנימינה-גבעת עדה
יעקב מאיר רוזנצויג - אבן יהודה
אהרון בדיחי - אבן יהודה
אפרים זלמנוביץ - מזכרת בתיה
שני רבנים אזוריים מהמועצות האזוריות הגדולות
אליעזר שמחה וייס - עמק חפר
בנימין בר זוהר - מטה יהודה
שמונה רבנים מן היישובים הגדולים
מרדכי אשכנזי - כפר חב"ד
שמעון אלמליח - עתלית
יוסף קרסיק - בת חפר
יצחק מילוא - יד בנימין
אבשלום קיל - גן נר
יהודה ישרים - לפיד
גדעון בנימין - נוף אילון
רחמים אלי טוב - בית חשמונאי
ארבעה רבני שכונות
שלום כהן - ירושלים
בן ציון נשר - תל–אביב-יפו
נחום זוין - חיפה
מאיר סוויסה - באר שבע
עשרה דיינים הוותיקים ביותר
נסים בן שמעון
נחום פרובר
ציון אלגרבלי
יעקב אליעזרוב
חיים רבינוביץ
אברהם שיינפלד
מסעוד אלחדד
ציון בוארון
מאיר יששכר מזוז
ישראל יפרח
הרב הצבאי הראשי והרב הצבאי בעל הדרגה הגבוהה ביותר
ובעל הוותק הגדול
רפי פרץ
איל קרים
עשרה רבנים שמינו הרבנים הראשיים לישראל, בהתייעצות עם
השר לשירותי הדת ובאישור הממשלה
שמעון אליטוב
יהודה בלוי
משה ברנשטיין
יצחק דור
צפניה דרורי
יאיר אלימלך טורנהיים
פנחס לוי
יאיר לרנר
רפאל מנת
משה קליין
נציגי הציבור באסיפה הבוחרת
עשרים וחמישה ראשי הערים הגדולות
ניר ברקת - ירושלים
רון חולדאי - תל אביב
יונה יהב - חיפה
דב צור - ראשון לציון
יחיאל לסרי - אשדוד
אורי אהד - פתח תקוה
מרים פיירברג-איכר - נתניה
מוטי ששון - חולון
רוביק דנילוביץ - באר שבע
אברהם רובינשטיין - בני ברק
צבי בר - רמת גן
שלומי לחיאני - בת ים
רחמים מלול - רחובות
בני ועקנין - אשקלון
יונתן יסעור - הרצליה
משה אבוטבול - בית שמש
יהודה בן חמו - כפר סבא
חיים אביטן - חדרה
חיים ביבס - מודיעין-מכבים-רעות
נחום חופרי - רעננה
ראובן בן שחר - גבעתיים
ג'קי סבג - נהריה
יואל לביא - רמלה
יעקב פרץ - קריית אתא
חי אדיב - הוד השרון
שישה ראשי המועצות המקומיות הגדולות
חיים געש - פרדס–חנה-כרכור
אריה שמם - מבשרת ציון
יואל גמליאל - גדרה
אלי אבוטבול - זכרון יעקב
אהרון דרור - גן יבנה
גיל ליבנה - שוהם
ארבעה ראשי המועצות האזוריות הגדולות
משה דדון - מטה יהודה
רני אידן - עמק חפר
אייל בצר - עמק יזרעאל
מוטי דלג'ו - דרום השרון
ארבעה עשר ראשי מועצות דתיות של הערים הגדולות
יהושע ישי - ירושלים
אלדד מזרחי - תל אביב
אבי ויצמן - חיפה
ישעיהו מלכא - ראשון לציון
עובדיה דהן - אשדוד
פלטיאל איזנטל - פתח תקוה
עמוס ברנס - חולון
משה עידן - בני ברק
יהודה סירי - רמת גן
בני אלחרר - בת ים
אלדד גדסי - רחובות
שאמי פראוור - אשקלון
דן פנחס - הרצליה
יהודה מהדיזאדה - בית שמש
ארבעה ראשי מועצות דתיות של המועצות המקומיות הגדולות
הוד תנעמי - פרדס–חנה-כרכור
אבשלום מלכא - מבשרת ציון
שלמה תנעמי - גדרה
שמואל עוגן - גן יבנה
שני שרים שבחרה הממשלה
אורי אורבך
לימור לבנת
חמישה חברי הכנסת שבחרה ועדת הכנסת
ישראל אייכלר
גילה גמליאל
עליזה לביא
מירי רגב
יוני שטבון
עשרה אנשי ציבור שמינה השר לשירותי הדת, בהתייעצות עם
הרבנים הראשיים לישראל ובאישור הממשלה
שרה אליאש
ליאת אשל
נחמה גונן
יעל דולב
דינה האן
אלישבע הורוביץ
ד"ר פנינה נויבירט
ד"ר אידית סולברג
נורית פריד
ברוריה רבינוביץ

תאריך:  23/01/2017   |   עודכן:  23/01/2017
שתף:

מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
רשימות קודמות
רוני אלשיך
ביום 26.05.16 התקיימה אזכרה במלאת 11 חודשים למותו הטרגי של תת-ניצב אפרים ברכה ז״ל. לצד בני משפחתו ומכריו, הוקירו את זכרו עשרות קצינים ושוטרים בהווה ובעבר - מפקדים וחברים לדרך    מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך ספד לאפרים לברכה
מחלקה ראשונה
אלו ששת ניצולי השואה אשר יעלו את המשואה בטקס הממלכתי ביד ושם ביום רביעי 4.5.2016 בשעה 20:00 שישודר בשידור חי בשלושת הערוצים
מחלקה ראשונה
פרשת פינטו-ברכה: דובי שרצר, ראש זרוע החקירות במחלקה לחקירות שוטרים; מנחם פינטו, אחיו של הרב יאשיהו פינטו
מחלקה ראשונה
פרשת פינטו-ברכה: דובי שרצר, ראש זרוע החקירות במחלקה לחקירות שוטרים; מיכל כהן, עורכת דין
מחלקה ראשונה
פרשת פינטו-ברכה: דובי שרצר, ראש זרוע החקירות במחלקה לחקירות שוטרים; מיכל כהן, עורכת דין
כל הזכויות שמורות
מו"ל ועורך ראשי: יואב יצחק
עיתונות זהב בע"מ New@News1.co.il