מרחב ירקון בפיקודו של תנ"צ חגי דותן נערך לאבטח את האירוע, לשמור על הסדר הציבורי ולהזרים את התנועה. החל מהשעה 19:00 ועד סיום האירוע ייסגרו לתנועה הרחובות הבאים:
- רחוב אבן גבירול יסגר לתנועה מדרום לצפון בקטע שבין שדרות שאול המלך לרחוב הדסה. ומצפון לדרום בקטע שבין רחוב ארלוזורוב לרחוב פרישמן
- רחוב בלוך בקטע שבין רחוב ארלוזורוב לכיכר רבין
- שדרות דוד המלך בקטע מרחוב ויצמן לכיכר רבין
- רחוב פרישמן בקטע שבין כיכר מסריק לרחוב אבן גבירול
- רחוב גורדון מרחוב שלמה המלך עד כיכר רבין
- שדרות בן-גוריון מרחוב שלמה המלך עד לכיכר רבין
לא תתאפשר חניית כלי רכב ברחובות המקיפים את הכיכר ולא תותר כניסת רוכבי אופנועים ואופניים. הציבור מתבקש לעשות שימוש בתחבורה הציבורית. צירים חלופיים: רחוב ארלוזורוב, ז'בוטינסקי, שדרות שאול המלך, דרך בגין, דרך נמיר, רחוב הירקון, שדרות רוקח. כמו כן לא תותר כניסת נושאי נשק לתחום האירוע.
רכבת ישראל מתגברת את הרכבות רכבת ישראל מתגברת הלילה את מערך הרכבות לחוזרים מעצרת ההזדהות למען החטופים. על-מנת להקל על משתתפי העצרת המגיעים מהצפון יוארך מסלולן של שתי הרכבות הבאות, והן יסיימו נסיעתן בנהריה:
הרכבות היוצאות מתחנת ת"א מרכז (ארלוזרוב) בשעה 22:04 ובשעה 22:42 תופעלנה על-פי לוח הזמנים הרגיל. מחיפה עד נהריה תופעלנה שתי הרכבות כרכבות מאסף.
הסדרי תנועה מיוחדים באגד מסלולי הקווים 89, 92 ו- 174 ישונו בין השעות 19:30 ועד לגמר השירות. להלן מסלולי נסיעה חלופיים לקווים 89, 92 ו- 174 בזמן העצרת:
- קווים 174, 89 מחולון ומראשל"צ: במסלולים המקוריים עד צומת הרחובות אבן-גבירול/קפלן, ימינה לרחוב קפלן, שמאלה לרחוב ליאונרדו דה-וינצ'י, שמאלה לשדרות שאול המלך, שמאלה לרחוב אבן-גבירול – תחנה סופית: רחוב אבן גבירול - מול לונדון מיניסטור.
- תחנות מבוטלות זמנית: כל התחנות ברחוב אבן גבירול (למעט אבן גבירול 6), ברחוב מלכי ישראל (קו 174), בשדרות בן-גוריון (קו 174) בדיזנגוף (קו 174) ובחניון רדינג.
- קו 92 מחולון: במסלול המקורי עד צומת הרחובות דיזינגוף/אבן-גבירול/קפלן, ישר ברחוב קפלן, שמאלה לרחוב ליאונרדו דה-וינצ'י, שמאלה לשדרות שאול המלך, שמאלה לרחוב אבן-גבירול - תחנה סופית: רחוב אבן גבירול מול לונדון מיניסטור.
- תחנות מבוטלות זמנית: כל התחנות ברחוב אבן גבירול, חניון רדינג.
- קווים 174, 92, 89 מתל אביב: תחנת מוצא: רחוב אבן גבירול - מול לונדון מיניסטור והמשך על-פי המסלולים המקוריים (הקווים ייצאו מתחנת המוצא החלופית 10 דקות לאחר זמן היציאה מתחנת המוצא המקורית במסוף רדינג).
- תחנות מבוטלות זמנית: חניון רדינג, כל התחנות באבן גבירול עד לתחנה מול לונדון מיניסטור, התחנות ברחוב דיזנגוף (קו 174) בן יהודה (קו 174), בשדרות בן-גוריון (קו 174) וברחוב פרישמן (קו 174).
שינויים בקווי חברת "דן" - לכיוון רדינג:
במסלול הרגיל עד דיזנגוף פינת שד' בן-גוריון, המשך דיזנגוף, התערוכה, למסוף רידינג.
- לכיוון בת-ים:
במסלול הרגיל עד אבן גבירול פינת ארלוזרוב, ארלוזרוב, דיזנגוף וממשיך במסלול הרגיל.
- לכיוון כביש הטייסים:
במסלול הרגיל עד ארלוזורוב פינת אבן גבירול, ארלוזרוב, ויצמן וממשיך במסלול הרגיל.
- לכיוון רדינג:
במסלול הרגיל עד ויצמן פינת שד' דוד המלך, ויצמן, סיבוב מלא בכיכר המדינה, חוזר לויצמן, ארלוזרוב וממשיך במסלולו הרגיל.
- לכיוון מסוף 2000:
במסלול הרגיל עד בן יהודה פינת בן-גוריון, בן יהודה, ארלוזרוב וממשיך במסלול הרגיל.
- לכיוון בת-ים:
במסלול הרגיל עד רח' ארלוזרוב פינת בלוך, ארלוזרוב וממשיך במסלול הרגיל.
- לכיוון מסוף וינטר:
במסלול הרגיל עד רח' ויצמן פינת דוד המלך, ויצמן, שאול המלך, דובנוב, המשך לסקוב וממשיך במסלול הרגיל.
- לכיוון מסוף 2000:
במסלול הרגיל עד רח' דיזנגוף פינת שד' בן-גוריון, דיזנגוף, ארלוזרוב וממשיך במסלול הרגיל.
- לכיוון הרכבת:
במסלול הרגיל עד המלך ג'ורג' פינת הנביאים, ימינה הנביאים, שד' שאול המלך וממשיך במסלולו הרגיל.
- לכיוון בת-ים:
במסלול הרגיל עד שאול המלך פינת אבן גבירול, המשך ישר הנביאים, המלך ג'ורג', בוגרשוב, בן יהודה וממשיך במסלול הרגיל.
- קווים 247, 48, 47, 25, 24
- לכיוון רמת השרון/אוניברסיטה/רעננה/כ"ס:
במסלול הרגיל עד המלך ג'ורג' פינת דיזנגוף, דיזנגוף, ארלוזרוב, אבן גבירול וממשיכים במסלול הרגיל.
- לכיוון כרמלית:
במסלול הרגיל עד אבן גבירול פינת ארלוזרוב, ארלוזרוב, דיזנגוף, המלך גורג' וממשיכים במסלול הרגיל.
- לכיוון מסוף ניסנבאום:
במסלול הרגיל עד אבן גבירול פינת ארלוזרוב, ארלוזרוב, ויצמן, שאול המלך, דובנוב, לסקוב, יהודה הלוי וממשיך במסלולו הרגיל.
- לכיוון אזורי חן/קרית חינוך:
במסלול הרגיל עד אבן גבירול פינת שאול המלך, שאול המלך, ויצמן, סיבוב בכיכר המדינה עד ז'בוטינסקי מערב, ז'בוטינסקי לכיוון אבן גבירול, אבן גבירול, וממשיך במסלול הרגיל.
- לכיוון כרמלית:
במסלול הרגיל עד רח' ארלוזרוב פינת ויצמן, ויצמן, שד' שאול המלך, דובנוב, לסקוב, יהודה הלוי וממשיך במסלול הרגיל.
- לכיוון קהילות יעקב:
במסלול הרגיל עד רח' רוטשילד פינת מרמורק, כיכר הבימה, שד' תרס"ט, דיזנגוף, ארלוזרוב וממשיך במסלול הרגיל.
- לכיוון כרמלית:
במסלול הרגיל עד שד' שאול המלך פינת אבן גבירול, ישר הנביאים, המלך ג'ורג' וממשיכים במסלול הרגיל.
- לכיוון מסוף בית רבקה/כ"ס/קריית אריה: ללא שינוי.
הנתונים נמסרו ע"י החברות ועל אחריותן