אין הפתעות בתוצאות מערכת הבחירות שהתקיימו (יום ג', 27.11.07) ב-26 מועצות אזוריות ברחבי הארץ. במועצות האזוריות זבולון, משגב, חוף השרון וחוף אשקלון יתקיים סבב שני בעוד שבועיים מאחר שאף מועמד לא זכה ב-40% מהקולות כנדרש. בחוף אשקלון הגיע ראש הרשות המכהן למקום השלישי.
במועצה אזורית אשכול הפתיע חיים ילין שנבחר ב-45.1% (1,992 קולות), אורי נעמתי קיבל 37.6% ואליהו כהן 17.3%.
במועצה אזורית גולן אלי מלכה נבחר 58.6% (2,495 קולות) ויריבו חיים רוקח קיבל 41.4%, במועצה אזורית הגליל העליון קיבל אהרון הנרי ולנסי 67.5% (4,020 קולות), דורית אלמליח 31.0% ואופיר גרונר 1.5%. במועצה אזורית יואב רני טריינין נבחר עם 84.8% (1,798 קולות), וגבר על דוד כנפי (10.2%) ורונן בלשר (5%).
בראשות המועצה אזורית עמק הירדן יהיה יוסי ורדי שנבחר ב-78.9% (2525 קולות) וניצח את איתן רון (21.1%). במועצה אזורית רמת נגב נבחר שמואל (שמוליק) משה ריפמן ב-92.6% (1,381 קולות) וצרפתי נועם קיבל 7.4%. למועצה אזורית מרחבים נבחר אבנר מורי שקיבל 61% (2,698 קולות) לעומת 39% לברוך גבריאלי.
המועצה האזורית מנשה קיבלה כראש את אילן שדה - 51.5% (2,590 קולות) שגבר על יעקב בכר (48.5%). במועצה אזורית מבואות חרמון נבחר בני בן מובחר ב-79.9% (2,391 קולות) ויצחק עלי קיבל 20.1%.
שאר התוצאות מועצה אזורית הגליל התחתון -
מוטי דותן נבחר 52.1% (2,181 קולות)
מושון גבאי 47.9%
מועצה אזורית שדות נגב -
מאיר יפרח נבחר 43.7% (1,729 קולות)
יצחק אליה 36.4%
יוחאי אבני 19.9%
מועצה אזורית לב השרון -
עמיר ריטוב נבחר 55.2% (4,243 קולות)
דני קריאף 28.8%
יעקב יצחק פוסק גל 16.0%
מועצה אזורית שפיר -
אשר אברג'ל נבחר 63.9% (2,843 קולות )
דוד מגידש 26.0%
מאיר אוחנא 10.1%
מועצה אזורית גדרות -
יוסף קנדלשטיין נבחר 43.5 (899 קולות)
רענן לוי 38.5%
יענקל'ה בליטשטיין 9.8%
יעקוב רוזנולד 8.2%
מועצה אזורית ברנר -
מיכאל עפר נבחר 55.3% (1,405 קולות)
גיל נחושתאי 44.7%
מועצה אזורית מטה בנימין -
אברהם (אבי) רואה נבחר 64.8% (7,923 קולות)
עדיאל אליהו מינץ 35.2%
מועצה אזורית מטה אשר -
יהודה שביט נבחר 60.8% (4,531 קולות)
שלמה בן דוד 39.2%
מועצה אזורית הערבה התיכונה -
עזרא רבינס נבחר 43.5%
גב' לילך מורגן 38.5%
מאיר צור 18.0%
מועצה אזורית שומרון -
גרשון מסיקה נבחר 59.4% (4,337 קולות)
פיני אפרתי 29.5%
אריה יהודה אזואלוס 11.1%
במועצות האזוריות שער הנגב, מעלה יוסף ומגילות ים המלח - נערכה הכרזה מאחר שהוצגה מועמדות יחיד:
מועצה אזורית שער הנגב - אלון נתן שוסטר
מועצה אזורית מעלה יוסף - אברהם קרמפה
מועצה אזורית מגילות ים המלח - מרדכי דהמן
הבחירות לשאר המועצות האזוריות יתקיימו בינואר 2009.